19 Ağustos 2011 Cuma

14 Ekim 2011 cuma yayınından fotoğraflar*******************************
14 Ekim 2011 cuma yayınından fotoğraflar
Programda Komedi Dükkanı'nın gizli yönetmeni Fırat Parlak beş kişi arasından tanınabilecek mi diye seyircilere soruldu. Ve sonunda gerçek Fırat Parlak'la tanışıldı. Ivana Sert güzelliği, çekici kıyafeti  ve tatlı aksanlı Türkçesiyle, Rafet El Roman'la kısa dansıyla göz doldurdu. Rafet el Roman şarkıalrı, eski görüntüleri ve oyunculuk geçmişiyle ilgili bilgiler verdi. Yayın sırasında ziyaretine gelen kızları duygusal anlar yaşamasına neden oldu. Şarkıcı olmak isteyen büyük kızı canlı yayında bir şarkı söyledi.Beyaz Show yine şahane!

21 Ekim Cuma 23:00 Rafet El Roman, Ivana Sert ve Fırat Parlak bu gece "Beyaz Show"da!

Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk - show programı "Beyaz Show"a bu hafta; son yılların en güzel aşk şarkılarına damgasını vuran, farklı yorumu ve sesiyle gönüllerde taht kuran, müzik dünyasının güçlü isimlerinden Rafet El Roman, giyinme uzmanı olan ve ikoncan olarak nitelendirilen Ivana Sert ile "Komedi Dükkanı" programının gizli kahramanı, acaba nasıl biri diye merak edilen yönetmen Fırat Parlak konuk oluyor.

Ve, Beyaz Show’un yepyeni bölümleri...
Ekranların en yoran, en çok takip edilen tartışma programı "At Gözlüğü", "Benzerler", "İspikçi" köşeleri ve muhteşem sohbetiyle "Beyaz Show"un bu bölümünde de ekran başındaki herkesi şahane bir eğlence bekliyor. Sakın kaçırmayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar